Kripto para ile nasıl ödeme yapılır?

web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting,  limitsiz hosting,  domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting

14 Nisan2018

Kripto para ile nasıl ödeme yapılır?

Kripto paralar, güncel dünyada tıpkı diğer para sistemleri gibi bir para sistemidir. Diğerlerinin aksine basılı halde olmayan bu para dijital bir durumdadır. Çok fazla alt çeşide sahip olan kripto paralar sınırlı olarak üretilir, bu da bir piyasa değerine sahip olmasına neden olur. Diğer para sistemleri gibi dünya üzerinde gerçekleşen olaylardan etkilenmeyen bu para birimi arz-talep durumuna göre değer kazanır ya da kaybeder.

Inteso Bilişim olarak hizmet ve ürünlerimizin satışında diğer para birimlerinin yanı sıra kripto para ile de ödeme kabul ederek sektöre bir yenilik getiriyoruz. Diğer yöntemler kadar kolay işleyen kripto para ile ödeme süreci oldukça basit ve güvenilir bir sistemdir. Kripto para ile ödeme yapabilmek için bir sanal para cüzdanına sahip olmanız yeterlidir. Alacağınız hizmetin karşılığı olan kripto parayı ödeme ekranında karşınıza çıkacak sanal para cüzdanına transfer ederek işleminizi tamamlamış olursunuz. Ödemenin ardından satın almış olduğunuz ürün ya da hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz ve kripto para ile ödeme yapmakla ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz ile alakalı son gelişmeleri öğrenmek için diğer blog yazılarımıza göz atabilirsiniz.