LINUX BAYİ SUNUCULAR

LINUX BAYİ HOSTING

INTESO'nun sunduğu eşsiz hosting servislerini çok sayıda alan adınız için kullanmak istiyorsanız bayi paketlerimiz tam size göre.

PAKET ADI ALAN ADI ALT ALAN ADI DİSK ALANI TRAFİK VERİTABANI MAIL FTP ÜCRET SATIN AL
SMALL 5 Alan Adı Sınırsız 5 GB 50 GB 20 300 Sınırsız $4.50/ Aylık SATIN AL
MEDIUM Sınırsız Sınırsız 25 GB Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız $8.99/ Aylık SATIN AL
LARGE Sınırsız Sınırsız 50 GB Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız $16.99/ Aylık SATIN AL

BAYİ HOSTING NEDEN INTESO'DAN ALINMALI?

Bayi hosting ihtiyaçlarınızda INTESO'yu tercih etmenin başlıca avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Yüksek Performans

Kurumsal hosting servislerimiz, web sitenizin hızlı açılabilmesi için yapılandırılmış yüksek performanslı sunucular üzerinde web siteniz yayınlanır.

SSD DISK ALTYAPISI

Sunduğumuz güçlü SSD hosting alt yapısı sayesinde web sayfalarınızdaki hız ve performans artışını hissedeceksiniz.

%99,99 UPTIME GARANTISI

INTESO, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisini sağlamaktadır. Erişim sorunu, yavaşlık gibi konular aklınıza takılmasın.

GÜNLÜK YEDEKLEME

Verileriniz günlük olarak  bağımsız donanımlar üzerinde yedeklenir, veri kayıplarının önüne geçilir. İhtiyacınız olması halinde tarafınıza sunulur.

SINIRSIZ WEB SİTESİ

Bayi hosting servislerimiz sayesinde, sınırsız sayıda web sitesini tek bir bayi hosting paketi altında kolayca yönetin.

KONTROL PANELİ

Dünyanın en çok kullanılan hosting kontrol panelleri DirectAdmin ve Plesk ile web sitenizi yönetmek çok kolay.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bireysel ya da kurumsal ayrımı yapmadan ihtiyacınız olan teknik konularda, alanında uzman ekibimiz ile profesyonel destek sağlıyoruz.

web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting,  limitsiz hosting,  domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting

Bayi hosting paketleri birden fazla alan adı barındırma ihtiyacı olan ve bu alan adları için yönetim panellerine ihtiyaç duyan profesyoneller, müşterileri için geliştirdiği web sitelerini kendi yöneten ya da müşterilerinin yönetimine sunan geliştiriciler, barındırma hizmeti sağlayan uzmanlar, kod geliştiricileri, tasarımcılar ve seo uzmanları tarafından tercih edilir.

Ana bayi panelinden giriş yaparak yeni bir müşteri hesabı oluşturabilirsiniz. Bu müşteri hesabının bilgileri ana panelden tamamen bağımsızdır. Dilerseniz müşterinize bu girişleri iletebilirsiniz.

Tüm bayi hosting paketlerimiz günlük olarak network üzerinde farklı bir yedekleme sunucusuna yedeklenmektedir. Fakat kendi dosyalarınızın güvenliğini sağlamak ve kendi yedeğinizi oluşturmak için size sunduğumuz kontrol panel üzerinden kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.

Birden fazla web sitesi barındırıp, bu web sitelerinin satışını yapacağınız projeler için bayi hosting' i tercih edebilirsiniz. Müşterilerine tamamen bağımsız kontrol paneli sunabiliyoruz.