TÜRKİYE LOKASYON

TÜRKİYE LOKASYON SUNUCU KİRALAMA

Sunucu Kiralama (Dedicated Server), firmamızın donanım ve yazılım yatırımı yapmak istemeyen kurumlara sunduğu bir datacenter hizmetidir.

SUNUCU ADI MARKA/MODEL RAM DİSK TRAFİK IP PORT UPTİME ÜCRET SATIN AL
YS-İ3-500 I3 3.2 GHZ İşlemci 8 GB DDR3 500 GB 5 TB 1 Adet 100 Mbit %99.9 $69.00 / Aylık SATIN AL
YS-İ3-SSD I3 3.2 GHZ İşlemci 16 GB DDR3 500GB SSD 10 TB 2 Adet 100 Mbit %99.9 $79.00 / Aylık SATIN AL
YS-E3XEON-1000 Xeon E3 1220V2 8 GB ECC RAM 1000 GB Ent. 20 TB 3 Adet 100 Mbit %99.9 $89.00 / Aylık SATIN AL
YS-E3XEON-SSD Xeon E3 1220V2 8 GB ECC 2x480GB SSD Sınırsız 4 Adet 100 Mbit %99.9 $119.00 / Aylık SATIN AL

NEDEN INTESO'DAN SUNUCU KİRALAMALIYIM?

Sunucu Kiralama ihtiyaçlarınızda INTESO'yu tercih etmenin başlıca avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

YÜKSEK PERFORMANS

Yüksek performansa sahip sunucularımız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz dedicated server ile siz de INTESO kalitesi ile tanışın.

İŞLETİM SİSTEMİ

INTESO olarak  Kiraladığımız Sunucularımız ile Windows,Linux gibi bir çok işetim sistemini desteklemekteyiz.

%99,99 UPTIME GARANTISI

INTESO, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisini sağlamaktadır. Erişim sorunu, yavaşlık gibi konular aklınıza takılmasın.

YEDEKLİ NETWORK ALTYAPISI

INTESO olarak kiraladığımız sunucuların yedekli network erişimi sayesinde, uzun süreli kesintiler işinizi asla etkilemez.

SON TEKNOLOJİ DONANIMLAR

INTESO olarak sunucu performansınızı en üst düzeye çıkartmak için donanım tarafında en yeni ve kaliteli ürünleri sunuyoruz.

7/24 DESTEK

Destek uzmanlarımız ile sunucu yapılandırma ve yönetimindeki temel konularda, sizlere destek olmaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bireysel ya da kurumsal ayrımı yapmadan ihtiyacınız olan teknik konularda, alanında uzman ekibimiz ile profesyonel destek sağlıyoruz.

web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting,  limitsiz hosting,  domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting

Sunucu Kiralama (Dedicated Server), firmamızın donanım ve yazılım yatırımı yapmak istemeyen kurumlara sunduğu bir datacenter hizmetidir. Kurumlar INTESO'nun sunduğu kaliteli ve son teknoloji sunucu seçenekleri üzerinden, yine INTESO'nun sunduğu yazılım kiralama seçenekleri ile istedikleri hizmeti alabilmektedirler. Bu sayede özel bilgi ve tecrübe gerektiren sistem yönetimi için ayırmış oldukları iş gücü kaynağından tasarruf sağlayabilmektedirler.

Sunucu donanımı ve barındırma hizmeti satın alma, teknik gereksinimleri karşılamak üzere personel bulundurma, garanti süresi takibi çalışmaları sizin için yüksek yatırım ve operasyon maliyetleri oluşturacaktır. Inteso kalitesiyle edineceğiniz kiralık sunucunuzu en seçkin veri merkezlerinde, alanında uzman bir teknik ekip aracılığıyla daha ekonomik ve profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.

Tüm sunucularımız İzmir konumlu Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip veri merkezinde barındırılmaktadır. Sunucunuz fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacaktır.

Evet, kiraladığınız fiziksel sunucuyu istediğiniz zaman bize bildirerek yeniden işletim sistemi kurulumu yaptırabilirsiniz.

Uzman teknik kadromuz ile kiralık sunucularımız da 7/24 hardware ve software destek imkanı sunmaktayız. Destek taleplerinizi 7/24 ticket, e-posta veya telefon ile teknik ekibimizden destek alarak gerçekleştirebilirsiniz.