YURTDIŞI LOKASYON

YURTDIŞI LOKASYON SUNUCU KİRALAMA

Sunucu Kiralama (Dedicated Server), firmamızın donanım ve yazılım yatırımı yapmak istemeyen kurumlara sunduğu bir datacenter hizmetidir.

SUNUCU ADI MARKA/MODEL RAM DİSK TRAFİK IP PORT HAT HIZI YEDEKLEME ÜCRET SATIN AL
YS-40 Intel i7-Haswell 32 GB DDR3 2x2 TB Class Ent. HDD 30 TB 1 1 Gbit 200 Mbit 100 GB $85.00 / Aylık SATIN AL
YS-40 SSD İntel i7-SkyLake 32 GB DDR4 2x500 Ent. SSD 30 TB 1 1 Gbit 200 Mbit 100 GB $95.00 / Aylık SATIN AL

NEDEN INTESO'DAN SUNUCU KİRALAMALIYIM?

Yurtdışı lokasyonlu sunucu kiralama ihtiyaçlarınızda INTESO'yu tercih etmenin başlıca avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

YÜKSEK PERFORMANS

Yüksek performansta çalışan sunucularımız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz paketlerimiz ile siz de INTESO kalitesi ile tanışın.

İŞLETİM SİSTEMİ

INTESO olarak Kiraladığımız Sunucularımız ile Windows,Linux gibi bir çok işetim sistemini desteklemekteyiz.

%99,99 UPTIME GARANTISI

INTESO, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisini sağlamaktadır. Erişim sorunu, yavaşlık gibi konular aklınıza takılmasın.

YEDEKLİ NETWORK ALTYAPISI

INTESO olarak kiraladığımız sunucuların yedekli network erişimi sayesinde, uzun süreli kesintiler işinizi asla etkilemez.

SON TEKNOLOJİ DONANIMLAR

INTESO olarak sunucu performansınızı en üst düzeye çıkartmak için donanım tarafında en yeni ve kaliteli ürünleri sunuyoruz.

7/24 DESTEK

Destek uzmanlarımız ile sunucu yapılandırma ve yönetimindeki temel konularda, sizlere destek olmaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bireysel ya da kurumsal ayrımı yapmadan ihtiyacınız olan teknik konularda, alanında uzman ekibimiz ile profesyonel destek sağlıyoruz.

web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting,  limitsiz hosting,  domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting

Sunucu Kiralama (Dedicated Server), firmamızın donanım ve yazılım yatırımı yapmak istemeyen kurumlara sunduğu bir datacenter hizmetidir. Kurumlar INTESO'nun sunduğu kaliteli ve son teknoloji sunucu seçenekleri üzerinden, yine INTESO'nun sunduğu yazılım kiralama seçenekleri ile istedikleri hizmeti alabilmektedirler. Bu sayede özel bilgi ve tecrübe gerektiren sistem yönetimi için ayırmış oldukları iş gücü kaynağından tasarruf sağlayabilmektedirler.

Uzman teknik kadromuz ile kiralık sunucularımız da 7/24 hardware ve software destek imkanı sunmaktayız. Destek taleplerinizi 7/24 ticket, e-posta veya telefon ile teknik ekibimizden destek alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm sunucularımız yurtdışı lokasyonlu en iyi veri merkezi altyapısına sahip veri merkezinde barındırılmaktadır. Sunucunuz fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacaktır.

Tüm sunucularımız paylaşımsız 100mbit full duplex porta sahiptir ve bu hızla kesintisiz internet erişimi yapabilir.

Belirtilen tüm fiyatlar taahhütsüz fiyatlardır. Seçtiğiniz satın alma periyodunun sonunda hizmetinizi sözleşme iptal bedeli olmadan sonlandırabilirsiniz.