LINUX VDS

CLOUD LINUX VDS

Cloud (Bulut) sunucu, sanallaştırma teknolojisi kullanılarak işlemci, ram, disk gibi kaynakların sanal ortamdan temin edildiği ve kaynak kullanımlarının ihtiyaca uygun olarak kolaylıkla güncellenebildiği sunucu sistemleridir.

CLOUD-S

CPU

1 CORE

RAM

2 GB

DİSK ALANI

50 GB

Bandwidth

1 TB

KURULUM

OTOMATİK

IP

1 Adet

$21/Aylık

CLOUD SUNUCU NEDEN INTESO'DAN ALINMALI?

Cloud Sunucu ihtiyaçlarınızda INTESO'yu tercih etmenin başlıca avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

YÜKSEK PERFORMANS

Yüksek performansta çalışan cloud sunucularımız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz paketlerimiz ile siz de INTESO kalitesi ile tanışın.

ESNEK ALTYAPI

INTESO'nun esnek altyapısı ile ihtiyaçlarınıza ve projenizin özelliklerine uygun olarak sunucunuzu dilediğiniz gibi yapılandırın.

%99,99 UPTIME GARANTISI

INTESO, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisini sağlamaktadır. Erişim sorunu, yavaşlık gibi konular aklınıza takılmasın.

YÜKSEK SSD PERFORMANSI

INTESO Cloud Sunucularından projelerinizin ihtiyaçlarına en uygun bulut sunucu altyapısını seçerek yüksek performans elde edin.

YEDEKLEME

Verileriniz haftalık olarak bağımsız donanımlar üzerinde yedeklenir, veri kayıplarının önüne geçilir. İhtiyacınız olması halinde tarafınıza sunulur.

7/24 DESTEK

Destek uzmanlarımız ile sunucu yapılandırma ve yönetimindeki temel konularda, sizlere destek olmaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bireysel ya da kurumsal ayrımı yapmadan ihtiyacınız olan teknik konularda, alanında uzman ekibimiz ile profesyonel destek sağlıyoruz.

web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting,  limitsiz hosting,  domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting

Cloud (Bulut) sunucu, sanallaştırma teknolojisi kullanılarak işlemci, ram, disk gibi kaynakların sanal ortamdan temin edildiği ve kaynak kullanımlarının ihtiyaca uygun olarak kolaylıkla güncellenebildiği sunucu sistemleridir. Düşük maliyet, Güvenli, stabil ve yüksek performans, yedekli ve güvenli altyapı, ihtiyaca uygun kaynak kullanımı ve esneklik sunar.

Cloud altyapısı üzerinde çalışan tüm sunucular için gelişmiş bir kontrol paneli sunmaktadır.
Türkçe ara yüze sahip inteso bulut sunucu yönetim paneline, müşteri girişi yaptıktan sonra ulaşabilirsiniz. Panel üzerinden sunucunuzu durdurup başlatabilir, konsol ile sunucunuza doğrudan erişebilir, sunucunuzun kaynak kullanımını gözlemleyebilirsiniz. Sunucunuzda değişiklik yapmadan önce panelden manuel yedek almanızı tavsiye ederiz. Yönetim panelinden dilerseniz otomatik yedekleme opsiyonunu aktif edebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunucunuza ek özellikler ekleyebilirsiniz.

Bulut Sunucu sistem yönetimi tamamen müşteriye aittir. INTESO bulut sunucunuzun kurulumlarını ve konfigürasyonunu tamamladıktan sonra müşteriye sunucusunu teslim eder. Bulut sunucu yönetimi, fiziksel sunuculara göre çok daha kolaydır. Müşteri kontrol paneli aracılığıyla barındırdığı web sitelerini veya sunucusunu yönetebilir. Müşterimiz zor durumda kaldığı durumlarda iyi niyete dayalı olarak sunucu yönetiminde yardımcı olmaktayız.

SSD Bulut Sunucunuzda ekstra bir kaynağa ihtiyacınız olur ise lütfen yönetim paneliniz üzerinden kurumsal satış ekibimizle iletişime geçin. En hızlı ve sorunsuz bir şekilde kapasite ihtiyaçlarınız karşılanacaktır.