Kurumsal

web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting,  limitsiz hosting,  domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting

Kurumsal

2009 yılından bugüne kadar kurumsal deneyimi ile Inteso Bilişim Hizmetleri, İzmir’in önde gelen internet servis sağlayıcılarından biridir. Değişen ve gelişen dünyaya entegre şekilde kendini geliştiren Inteso, bilişim sektöründe müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmeti vermektedir.

Kurumsal değerin internet alanında da ortaya konmasının öneminin farkında olan Inteso, bu alanda müşterilerine profesyonel bir hizmet sunar. Kurum prestijini ve kazancını arttırmak için özgün ve işlevsel çözümler sunar. %100 müşteri memnuniyeti anlayışını kendisine prensip edinen Inteso Bilişim Hizmetleri, web sitenizin ihtiyacı olan teknik tüm konularda daima müşterilerinin hizmetindedir.

İhtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz ederek ihtiyacınız olan hizmeti sunan Inteso, çalışmalarını titizlikle sürdürür. Çalışmaya başlanılan zamandan itibaren kurumun prestij ve kazanç artırımını hedefleyen Inteso, kesintisiz desteğiyle yanınızda olur. Alanında uzman ve deneyimli ekibiyle sizin ve kurumunuzun hizmetindedir.

Sizin ihtiyaçlarınızı kendi fikri ve tecrübesiyle birleştirerek ortaya en iyi hizmetini koymayı amaçlayan Inteso, daima gelişmeye önem veren vizyonu ile hizmetine emin adımlarla devam etmektedir. Inteso, alan adı tescili, paylaşımlı hosting, kurumsal hosting, cloud(sanal sunucu) VDS, SSL sertifikası gibi konularda hizmet vermektedir. Pek çok kurumsal ve bireysel referansa sahip bulunan firmamız en iyi referansın memnun müşterileri olduğu düşüncesiyle çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Her zaman daha iyisini yapmayı hedefleyen ekibimiz ve tecrübemiz ile ihtiyaçlarınızın gerçekleşmesi  için çalışıyoruz.