LINUX KURUMSAL SUNUCULAR

LINUX KURUMSAL HOSTING

Yüksek kotalı, güvenli kurumsal e-posta hizmeti ile birlikte şirketinizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak yapılandırılmış hosting paketleri.

KURUMSAL HOSTING NEDEN INTESO'DAN ALINMALI?

Kurumsal hosting ihtiyaçlarınızda INTESO'yu tercih etmenin başlıca avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

YÜKSEK PERFORMANS

Kurumsal hosting servislerimiz, web sitenizin hızlı açılabilmesi için yapılandırılmış yüksek performanslı sunucular üzerinde web siteniz yayınlanır.

SSD DISK ALTYAPISI

Sunduğumuz güçlü SSD hosting alt yapısı sayesinde web sayfalarınızdaki hız ve performans artışını hissedeceksiniz.

%99,99 UPTIME GARANTISI

INTESO, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisini sağlamaktadır. Erişim sorunu, yavaşlık gibi konular aklınıza takılmasın.

GÜNLÜK YEDEKLEME

Verileriniz günlük olarak bağımsız donanımlar üzerinde yedeklenir, veri kayıplarının önüne geçilir. İhtiyacınız olması halinde tarafınıza sunulur.

KOLAY KULLANIM

Gelişmiş hosting kontrol panelleri ile veri tabanı, FTP, DNS yönetimi gibi işlemleri zaman kaybetmeden, kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

KONTROL PANELİ

Dünyanın en çok kullanılan hosting kontrol panelleri DirectAdmin ve Plesk ile web sitenizi yönetmek çok kolay.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bireysel ya da kurumsal ayrımı yapmadan ihtiyacınız olan teknik konularda, alanında uzman ekibimiz ile profesyonel destek sağlıyoruz.
web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting,  limitsiz hosting,  domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Barındırma hizmetimiz ile birlikte sunulan disk alanı sadece web sitesinin kendi içeriği olmak zorundadır. Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.

Tüm Kurumsal Hosting paketlerimiz günlük olarak network üzerinde farklı bir yedekleme sunucusuna yedeklenmektedir. Fakat kendi dosyalarınızın güvenliğini sağlamak ve kendi yedeğinizi oluşturmak için size sunduğumuz kontrol panel üzerinden kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
İnteso, sağladığı hizmet içerisinde bulunan müşteri verilerinin hatalı kullanımlarından, veri içeriklerinden, e-posta ile kullanılan tüm verilerden doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu verilerin yedekleme ve saklama yükümlükleri müşteriye aittir.

Sunmakta olduğumuz hizmetin sorunsuz olması birinci hedefimiz. Bu nedenle dilerseniz farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi sorunsuz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Bu hizmet için ücretsiz taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet için %100 taşıma garantisi verilememektedir. Detaylar için müşteri temsilcimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz.