MAIL SUNUCULAR

MAIL HOSTING

Kurumsal kimliğinizi güçlendirmeniz, müşterilerinize daha profesyonel e-posta adresleri ile ulaşmanız ve şirket içi yazışmalarınızı kesintisiz gerçekleştirmeniz için ideal email hosting hizmetleri INTESO'da.

PAKET ADI E-MAIL HESABI MAIL KOTASI TRAFIK KORUMA WEB MAIL UYGULAMA ÜCRET SATIN AL
Mail-XS 10 Adet 1 GB 5 GB Spam ve Virüs Türkçe Takvim - Adres Defteri $0.90 / Aylık SATIN AL
Mail-S 25 Adet 10 GB 50 GB Spam ve Virüs Türkçe Takvim - Adres Defteri $5.99 / Aylık SATIN AL
Mail-M 50 Adet 50 GB 150GB Spam ve Virüs Türkçe Takvim - Adres Defteri $14.50 / Aylık SATIN AL

MAIL HOSTING NEDEN INTESO'DAN ALINMALI?

Mail hosting ihtiyaçlarınızda INTESO'yu tercih etmenin başlıca avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

YÜKSEK BOYUTLU DİSK ALANI

Mail Hosting servisimiz ile pro ve kurumsal hesaplarda uzun süre iletilerinizi silmeden biriktirebileceğiniz depolama alanına sahip olun.

SSD DISK ALTYAPISI

Sunduğumuz güçlü Mail hosting alt yapısı sayesinde web sayfalarınızdaki hız ve performans artışını hissedeceksiniz.

%100 UYUMLU

Mail Hosting servislerimiz Outlook, Apple Mail gibi popüler e-posta programlarıyla tam uyumludur.Otomotik hesap kurulumu desteklenir.

GÜVENLİ İLETİŞİM

Mail hosting servislerimiz ile standart Anti-Spam ve Virüs koruması sayesinde güvenli iletişim kurabilirsiniz.

YEDEKLEME

Verileriniz her hafta bağımsız donanımlar üzerinde yedeklenir, veri kayıplarının önüne geçilir. İhtiyacınız olması halinde tarafınıza sunulur.

E-POSTA KONTROL

Maillerinizi istediğiniz her yerden senkronize olarak takip edebilirsiniz. İster ev'den, İster iş'den isterseniz akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bireysel ya da kurumsal ayrımı yapmadan ihtiyacınız olan teknik konularda, alanında uzman ekibimiz ile profesyonel destek sağlıyoruz.

web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting,  limitsiz hosting,  domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting

E-posta hosting, e-posta sunucularında çalışan bir servistir. Basitçe özetlemek gerekirse, sahip olduğunuz domain ile bir e-posta adresi edinmek istiyorsanız, e-posta hosting servisine ihtiyaç duyarsınız. E-posta hosting servisini İnteso’dan alarak, alan adınız ile kullanabileceğiniz e-posta hesaplarına sahip olmanın yanı sıra, anti-virüs / anti-spam gibi özelliklerden de ücretsiz olarak yararlanırsınız.

Standart hosting hesabı ile gelen e-posta hizmetlerinde, e-posta servisi ek bir hizmettir. Bu nedenle önceliği düşüktür. Paylaşımlı servis olduğundan dolayı sorunlar meydana gelebilir. E-posta hosting hizmetinde ise, e-posta servisi tamamen birincil hizmettir. Sunucu sadece e-posta için tasarlanmıştır. Bu nedenle problem yaşama şansınız çok daha düşüktür.

Hesabınıza tanımladığınız e-posta adreslerini istediğiniz zaman silerek yerine yenisini ekleyebilirsiniz. Bu şekilde satın aldığınız dönem sonuna kadar yeni adresinizi kullanabilirsiniz, hizmet süresi adres değişikliği ile uzamaz.

Basit ve kolay kullanışlı hesap yönetim paneliyle yeni e-posta hesaplarını kolayca oluşturabilir ve tüm hesaplarınızı basitçe yönetebilirsiniz. Ayrıca e-postalarınızı hiçbir ek programa ihtiyaç duymadan internet üzerinden web e-posta ile kontrol edebilir çalışmanıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.