KURUMSAL SSL

KURUMSAL SSL SERTİFİKALARI

SSL (Secure Socket Layer) websitelerinizi ve verilerinizi şifreleme sağlayan protokoldür. SSL en yaygın olacak web tarayıcıları ve sunucular arasındaki iletişimi korumak için kullanılır.

web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting, limitsiz hosting, domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting, limitsiz hosting, domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting, limitsiz hosting, domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting, limitsiz hosting, domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting, limitsiz hosting, domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting, limitsiz hosting, domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hostingSSL ADI ŞİFRELEME UYUMLULUK YENİDEN OLUŞ. ÜCRET SATIN AL
Comodo PositiveSSL EV 256 Bit Şifreleme %99 Tarayıcı Uyumluluğu Yeniden Oluşturma $99.99 / Yıllık SATIN AL
Comodo EV SSL 256 Bit Şifreleme %99 Tarayıcı Uyumluluğu Yeniden Oluşturma $149.00 / Yıllık SATIN AL
GeoTrust True BusinessID EV 256 Bit Şifreleme %99 Tarayıcı Uyumluluğu Yeniden Oluşturma $149.00 / Yıllık SATIN AL


KURUMSAL SSL NEDEN INTESO'DAN ALINMALI?

Kurumsal SSL ihtiyaçlarınızda INTESO'yu tercih etmenin başlıca avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

YEŞİL ADRES ÇUBUĞU

Tarayıcıların adres çubukları sadece EV (Extended Verification) özelliğine sahip olan SSL sertifikaları sayesinde yeşil renge döner.

GÜÇLÜ ŞİFRELEME

Web siteniz üzerindeki veri transferini şifreleyin ve üçüncü şahısların hassas bilgileri ele geçirmesine engel olun.

%100 TARAYICI DESTEĞİ

Chrome, Firefox, Safari, Opera ve İnternet Explorer gibi tüm tarayıcılarda geçerli bir sertifika edinin ve kullanıcılarınıza güvende olduklarını hissettirin.

GOOGLE SIRALAMASI

Google, sıralama sonuçlarında SSL sertifikasına sahip web sitelerine öncelik veriyor. SSL sertifikanız ile rakiplerinizin bir adım önünde olun.

GÜVENLİK

SSL Sertifikası ile ziyaretçilerinize veri trafiğini şifrelediğinizi gösterin. Onların güvende hissetmesine yardımcı olun.

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Satın aldığınız hizmet sonrası destek ihtiyaçlarınızda destek ekibimize e-mail, telefon ve ticket ile ulaşabilir hızlı bir şekilde teknik destek alabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bireysel ya da kurumsal ayrımı yapmadan ihtiyacınız olan teknik konularda, alanında uzman ekibimiz ile profesyonel destek sağlıyoruz.

web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting, limitsiz hosting, domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting

SSL (Secure Socket Layer) websitelerinizi ve verilerinizi şifreleme sağlayan protokoldür. SSL en yaygın olacak web tarayıcıları ve sunucular arasındaki iletişimi korumak için kullanılır, SSL Sertfikalarını web sitemiz üzerinden online olarak satın alabilir, bireysel ve kurumsal web siteleriniz,uygulamalarınız için üst düzey güvenliği sağlayabilirsiniz.

SSL sertifikası veri akışında oluşabilecek güvenlik açıklarının önlenmesini, kullanıcı ile sunucu arasındaki verilerin şifrelenerek sağlıklı bir şekilde transfer edilmesini sağlayan sertifikadır. Özellikle e-ticaret platformlarında güvenli ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayarak, kredi kartı ve kişisel verilerin şifrelenerek iletilmesine olanak sağlar.

SSL Sertifikasının sipariş işlemi tek aşamada gerçekleştirilmektedir. Satın almak istediğiniz sertifikayı sepetinize ekleyerek ödeme yapmanız sonrası, Müşteri Paneliniz üzerinde ilgili menü üzerinden CSR Kodu üreterek SSL Sertifikası kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hosting hizmetlerini firmamızdan alan kullanıcılarımız için ücretsiz kurulum desteği verilmektedir, sadece sertifika alımlarında, kurulacak altyapı ve kontrol paneli tipine göre danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Inteso tarafından sağlanan tüm SSL sertifikaları bankalar tarafından onaylanmış ve elektronik ticaret sitelerinde güvenle kullanılabilir seviyededir.