WINDOWS SUNUCULAR

WINDOWS PAYLAŞIMLI HOSTING

MS SQL veri tabanı kullanan , ASP ya da ASP.NET ile kodlanmış web siteleriniz için en ideal hosting paketleri.

WINDOWS HOSTING NEDEN INTESO'DAN ALINMALI?

Windows hosting ihtiyaçlarınızda INTESO'yu tercih etmenin başlıca avantajlarını aşağıda bulabilirsiniz.

YÜKSEK PERFORMANS

Paylaşımlı hosting servislerimiz, web sitenizin hızlı açılabilmesi için yapılandırılmış yüksek performanslı sunucular üzerinde web siteniz yayınlanır.

KOLAY KULLANIM

Gelişmiş hosting kontrol panelleri ile veri tabanı, FTP, DNS yönetimi gibi işlemleri zaman kaybetmeden, kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

%99,99 UPTIME GARANTISI

INTESO, yedekli çalışan network altyapısı ile %99,99 uptime garantisini sağlamaktadır. Erişim sorunu, yavaşlık gibi konular aklınıza takılmasın.

YEDEKLEME

Verileriniz her hafta bağımsız donanımlar üzerinde yedeklenir, veri kayıplarının önüne geçilir. İhtiyacınız olması halinde tarafınıza sunulur.

WORDPRESS UYUMLU

Cloud (bulut) altyapısı üzerinde en stabil veri iletişimi ve maksimum sürdürülebilirliği garanti etmek için tasarlandı.

JOOMLA UYUMLU

Joomla platformunun Native bileşenlerini sorunsuzca çalıştırabilir, güvenlik risklerinizi en aza indirebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bireysel ya da kurumsal ayrımı yapmadan ihtiyacınız olan teknik konularda, alanında uzman ekibimiz ile profesyonel destek sağlıyoruz.
web hosting, kurumsal hosting, cloud sunucu, ssl sertifikaları, alan adı, domain, kiralık sunucu, bulut sunucu, linux vds, windows vds, hosting,  limitsiz hosting,  domain sorgulama, alan adı kaydı, dedicated server, sınırsız web hosting

Web hosting hizmeti sahibi olmadan web sitenizi hiçbir kullanıcı göremeyecektir. Bu nedenle kişisel ya da kurumsal bir web sitesi sahibi olmak ve bu web sitesini internet kullanıcılarıyla buluşturmak istiyorsanız, hosting hizmetini mutlaka alıyor olmanız gerekmektedir. Aldığınız hosting hizmeti ile birlikte sunucular üzerinde belirli bir depolama alanına sahip olarak, internet sitenizin dosyalarını bu alanda barındırabilir ve kullanıcılara ulaştırarak sitenize görünürlük kazandırabilirsiniz.
Aynı zamanda en önemli ihtiyaçlarınızdan biri olacak olan e-posta servislerini de web hosting hizmeti üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. İnteso hosting çözümleri ile bireysel ve kurumsal bir web sitesi oluşturabilmeniz için gerekli olan bütün altyapı gereksinimlerine sahip olabilirsiniz.

Her hosting gibi paylaşımlı hosting’ inde limitleri vardır. Detaylı bilgi için paylaşımlı hosting sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sınırsız trafik hosting hizmeti de sağlıyoruz. Bu sayede herhangi bir ayda tüketiminizin en üst seviyeye çıkması durumunda sürpriz ek maliyetlerle karşılaşmıyorsunuz.

Paylaşımlı hosting hizmetlerimize, sitemizde görmüş olduğunuz ücretler haricinde sadece kanunen zorunlu resmi vergiler eklenmektedir. Herhangi bir operasyon el ücret veya ek kurulum bedeli mevcut değildir.